O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství on-line
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Poradenství


KONZULTACE POUZE ON-LINE

On-line poradenství nabízím v těchto formách:
  • Skype
  • Telefon
  • Whatsapp
  • Messenger
   Pokud chcete na konzultaci rozebírat svůj horoskop, uveďte své datum, hodinu a místo narození, vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.).

   Poradenství doporučuji zvolit v případě, že řešíte aktuální problém, který je třeba rozebrat. V konzultacích se rozhodně nejedná o můj monolog a prostý popis konstelací, který si můžete přečíst v kdejaké knize, ale společně s klientem hledáme v dialogu nad horoskopem hlubší souvislosti, odkrýváme generační problémy, důvody nespokojenosti v osobním nebo partnerském životě a snažíme se společně najít nejlepší cestu k řešení dané situace. Poradenství dělám při osobní návštěvě nebo přes Skype, případně po telefonu (vždy však po předchozí domluvě). Minimální doba konzultace je 1 hodina.

   Psaný horoskop doporučuji zvolit tehdy, pokud nepotřebujete vyřešit konkrétní věc, ale chcete mít podrobně zmapovány všechny oblasti vašeho života, přednosti a nedostatky, kde se vám obecně bude dařit a naopak. Velmi vhodná je forma psaného horoskopu u dětí, u nichž se ještě dané dispozice neprojevily, protože je tak možné lépe je v jejich vývoji směrovat.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2023 Michal Hanusek