O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství on-line
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Poradenství


KONZULTACE AŽ DO ODVOLÁNÍ POUZE ON-LINE

   Pokud chcete na konzultaci rozebírat svůj horoskop, uveďte své datum, hodinu a místo narození, vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.).

   Poradenství doporučuji zvolit v případě, že řešíte aktuální problém, který je třeba rozebrat. V konzultacích se rozhodně nejedná o můj monolog a prostý popis konstelací, který si můžete přečíst v kdejaké knize, ale společně s klientem hledáme v dialogu nad horoskopem hlubší souvislosti, odkrýváme generační problémy, důvody nespokojenosti v osobním nebo partnerském životě a snažíme se společně najít nejlepší cestu k řešení dané situace. Poradenství dělám při osobní návštěvě nebo přes Skype, případně po telefonu (vždy však po předchozí domluvě). Minimální doba konzultace je 1 hodina.

   Psaný horoskop doporučuji zvolit tehdy, pokud nepotřebujete vyřešit konkrétní věc, ale chcete mít podrobně zmapovány všechny oblasti vašeho života, přednosti a nedostatky, kde se vám obecně bude dařit a naopak. Velmi vhodná je forma psaného horoskopu u dětí, u nichž se ještě dané dispozice neprojevily, protože je tak možné lépe je v jejich vývoji směrovat.

   Dárkový poukaz doporučuji zvolit tehdy, pokud chcete astrologickou konzultaci věnovat jako originální dárek. Vyhotovím vám dárkový poukaz na nabízené astrologické služby, obdarovaný se pak sám objedná na konzultaci telefonicky nebo e-mailem, sdělí data, případně problém, který chce řešit, a domluví si termín návštěvy. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek