O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství on-line
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Napsali jste mi23. 2. 2018
Dobrý deň,
píšem Vám zo Slovenska. Zaujímam sa o astrológiu už od študentských čias (samouk) a som vždy vďačná, keď sa mi v tom množstve komerčne ladenej a popularizovanej astrológie dostane do rúk zaujímavá publikácia písaná srdcom, ale súčasne fundovane a pútavo. Tak sa mi dostala pred dvomi týždňami do rúk Vaša kniha Astropsychológia a rodina a Vaša precízna práca ma naozaj veľmi zaujala, bravo :)!
Natoľko, že som sa "preklikala" k Vašim webovým stránkam a rada by som si u Vás objednala 2 horoskopy radixy.
So srdečným pozdravom
Anna F.


23. 8. 2017
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
je to už několik let, kdy jste zpracovala horoskop-radix pro mého syna Tomáše. Již v té době jsme se s manželem shodli, že jste ho vystihla asi na 90% ( a to manžel je k horoskopům víc než skeptický).
Vaše popisy mně hodně pomohly. Snažila jsem se jimi v rámci možností  řídit a myslím si, že jsme si ušetřili spoustu nedorozumění a nervů s Tomášem. Např. do ničeho ho nenutit, vědět, že emoce má a prožívá, ale většinou vnitřně atd. 
Včera Tomáš oslavil 18. narozeniny, tak jsem mu při slavnostní večeři předala i Váš horoskop. Vůbec jsem nevěděla, jak na to zareaguje, když už je takový materialista. Ale docela mě překvapil. Horoskop ho okamžitě zaujal a potvrdil, že jste se trefila tak na 95%.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši práci a přeji Vám hodně úspěchů i u ostatních klientů.
Zdravím
Gabriela R.


18. 5. 2017
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
pro letošní rok mám od Vás prognózu na květen:
  „Květen může být dosti hektický, protože Mars bude stále v Blížencích a vlastně teprve teď bude vytvářet úplně přesnou konjunkci s vaším Sluncem. Nejvíc to můžete vnímat v první polovině května. To buďte opatrná, pozor dávejte na úrazy,....“ ... a 8. května jsem si způsobila výron v kotníku. Tož ať víte.
Mějte se hezky
Gabriela R.


4. 5. 2017
Dobrý večer paní Myslikovjanová,
horoskop a kniha jsou v pořádku. Moje dcera po přečtení horoskopu  pro Beatku je úplně nadšená, moc Vám děkuje. Objednala bych si u Vás tentýž horoskop pro druhou vnučku...
Žofie M.


9. 2. 2017
Dobrý den,
čítam po niekolky krát Váš horoskop a veeelmi kraaasne ste to vypracovali....
Moje srdce sa potešilo, že sa mu možem o niečo viac priblížiť a aj ku svojej postate....
Velmi pekne dakujem.
Dada D.


15. 12. 2016
Dobrý den,
včera mi došel v pořádku horoskop. Mám pro dceru krásný dárek k osmnáctinám. Moc Vám děkuji, jste šikovná. Je to pěkně srozumitelně napsané. Děkuji
Dagmar K.


9. 12. 2016
Dobrý večer paní Myslikovjanová,
horoskop došel v pořádku a dovolte mi, abych Vám z celého srdce poděkovala za něj, jsem maximálně spokojená a nadšená nad očekávání. Máme co rozebírat a o čem diskutovat.
S úctou
Drahomíra J.


30. 10. 2016
Děkuji moc. Myslím,že to sedí dokonale. Někdy je dobré vidět věci černé na bílém. Na slabších věcech se popracuje, na silných rozvíjet. Jste skvělá. Děkuji moc.
Lenka K.


23. 4. 2016
Vážení manželé Myslikovjanovi,
ráda bych Vám tímto vyslovila veřejné poděkování za perfektní vedení Kurzů Astrologie, za Váš osobní přístup a vhled. Osobně se na každou výuku velice těším a klidně zde můžu i napsat, že ačkoliv první setkání s paní Idou proběhlo již před několika lety, zanechalo ve mně asi nepopsatelný dojem přesného popisu dané situace a bylo pro mě tímto zcela jistě osudové, protože následně jsem navštívila paní Idu ještě několikrát a teď jsem účastnicí astrologického kurzu. Je naprosto fascinující, jak získané poznatky o této vědě fungují v životě a díky nim člověk chápe i důvody různých událostí. Děkuji Vám proto za všechny vědomosti, které nám předáváte a také za Vaše poradenství, nejednou jste mi v životě pomohli.
S úctou
Věra Vogelová


21. 6. 2015
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
potvrzuji Vám tímto, že mi horoskop v pořádku dorazil  a zároveň Vám nesmírně děkuju za tak detailní zpracování, v mnohém jsem sama sobě lépe porozuměla nebo se naopak utvrdila v pocitech, že taková skutečně jsem. A v mnohém jsem samu sebe povzbudila a našla motivaci a svůj vlastní směr.
Ještě jednou Vám tedy upřímně děkuji a mějte se hezky. Ať se Vám daří.
S pozdravem
M. D.


4. 8. 2014
Milá Ido,
ještě jednou mockrát děkuju za skvělou konzultaci - vždy mě ohromí Vaše moudrost a vhled!
Zdravím a přeju krásný den,
A. P.


31. 7. 2014
Dobrý den,
moc děkuji za zásilku a potvrzuji, že vše je v pořádku zde.
Horoskop dcery jsem si udělala také já sama vlastnoručně, tak se teď půjdu poučovat, co mě kde nenapadlo a co vidím jako matka zkresleně. Ale je to opravdu ona.
Strašně ráda bych k Vám chodila do školy astrologické, ale je to opravdu z ruky.
Jste pro mě nejlepší, dělám Vám reklamu, kde mohu. Hezké léto a i dále
J. F.


29. 7. 2014
Dobrý den,
mnohokrát děkuji, horoskopy dorazily. Musím říct, že to "sedí". Spokojená jsem a určitě můžu jen šířit chválu.
Přeji Vám vše dobré
M. V.


2. 7. 2014
Dobrý večer paní Myslikovjanová,
knížky mi dneska přišly, moc děkuji. Už se velmi těším, až se do nich naplno ponořím.
Co mě jako první zaujalo - Venuše a partnerské vztahy je velmi sympatická svým malým formátem, krásně padne do ruky a je velmi přehledná; taky se mi moc líbí ty rady pro život v bodech na konci každého aspektu. Jsem si jistá, že se mi bude hodit v praxi při mých "analýzách" radixů, stejně tak Sluneční znamení.
A taky, musím Vám pochválit ten "sluncem zalitý" obal knížky, je velmi hřejivý a atraktivní. No a ty básničky...
Na Astropsychologii se mi líbí její skutečnost, konkrétnost, střízlivost; ač je obsáhlá a bohatá, neztrácí cíl, tu "message", kterou chtěla sdělit. Ono vlastně vše od Vás je tak krásně jasné, srozumitelné a orientované na praxi - jak knížky, tak kurz i horoskop. Žádné neptunovské mlhavé "psychokecy" (s prominutím), ale opravdová "použitelnost", člověk je pak z toho skutečně moudřejší.
...Moc Vám i Vašemu manželovi za všechno děkuji, co jste mě naučili, do života dali. Svět by potřeboval více takových učitelů...
Mějte se krásně!
A. H.


28. 6. 2014
Dobrý den paní Myslikovjanová,
chtěla jsem Vám poděkovat za výstižně a trefně napsaný horoskop, udělal mi velkou radost! I ta prognóza je velmi zajímavá. Kopíruje mé plány do budoucna, takže doufám, že se vyplní.
A. H.


16. 4. 2014
Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o vytvoření horoskopu pro našeho druhého syna. Již jste nám vypracovala partnerský horoskop i horoskop pro prvního syna.Byla jsem velice spokojena a nyní jsem vše pročítala znovu s odstupem zhruba dvou let. Musím před Vámi smeknout, že Vaše práce je skutečně perfektní.
P. K.


26. 11. 2013
Ještě jednou vám děkuji za dnešní hodinku, jsem ráda za všechny informace a že jsem Vás našla. Říkala jsem o vás mamce, tak se s vámi asi taky bude chtít domluvit.....a hlavně je fajn, že to jde přes skype. Moc doufám, že to vše zvládnu vyřešit.
Hezký den, děkuji.
H. K.


11. 11. 2013
Dobrý večer,
horoskop dorazil v pořádku.Děkuji opět za přesné a rychlé zpracování. Pevně věřím, že se mi jednou podaří se k Vám dostat na nějaký kurz, protože mě to hodně zajímá. A věřím tomu, když člověk na sobě intenzivně pracuje, že se lépe žije jemu i jeho rodině.
Ještě jednou moc děkuji.
V. H.


11. 11. 2013
Dobrý den, milí manželé Myslikovjanovi,
k horoskopu, který jste mi vypracovali, se často vracím a přiznávám, že opravdu hodně sedí. Někdy se mi to zdá až neuvěřitelné. I za ta dvě setkání, která jsme uskutečnili, jste mne dost poznali, protože byste si na mne asi jinak nevzpomněli se seminářem, který by byl hodně i pro mne. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji Vám z celého srdce vše hezké.
S úctou
H. M.


9. 11. 2013
Dobrý večer,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za dnešní sezení u Vás. Bylo to přínosem a hodně věcí se mi rozkrylo, jak dále zvládat svou cestu a pochopit souvislosti. Hezký večer a těším se na další setkání.
J. H.


9. 11. 2013
Milí Myslikovjani,
děkujeme Vám moc za přání. Musím přiznat, že termín jste nám vypočítali úplně super, protože to byl tak nádherný den, nejnádhernější v životě jak pro mě, tak i pro Pavla. Navíc nám vyšlo i počasí, takže budeme mít hezké fotky na památku. Ale hlavně jsem si vzala báječného a slušného chlapa. Byli jsme po celý den obklopeni rodinou a nejbližšími přáteli, obřad v kostele byl nádherný. Podařilo se prostě úplně všechno. Už máme několik fotek, takové první vlaštovky, tak Vám je rádi posíláme.
Těším se na další kurz. Jsem šťastná, že jsem Vás v životě potkala, díky Vám se mi život hodně změnil. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme. Pozdravuje Vás i manžel.
Srdečně zdraví
teď už J. R.


13. 10. 2013
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
…jinak včerejší kurz byl bezvadný, velmi se mi líbil. Byl velice poučný, ostatně jako všechny Vaše kurzy. Jezdím k Vám moc ráda, protože mě Vaše kurzy vždy obohatí. Jste opravdu výborní školitelé. Jsem šťastná, že jsem se k Vám dostala, neboť jste mi velmi pomohli a můj život se v mnohém zlepšil.
Děkuji. Mějte se hezky. Zdraví
P. Š.


19. 9. 2013
Paní Myslikovjanová,
to Vám opravdu musím napsat. Nechala jsem si od Vás udělat asi před dvěma roky pro sebe horoskop a byla jsem moc spokojená. Je to srozumitelné, jasné, je to střízlivý pohled na moji povahu a věci, které se už staly nebo stanou. Opravdu to sedí. No a letos jsem si říkala, že bych si nechala udělat horoskop i pro dceru, ale chtěla jsem ušetřit. Proto jsem si objednala horoskop za poloviční cenu od paní …. Bohužel jsem si myslela, že úroveň psaných horoskopů, které jsou nabízené na webu, je srovnatelná, ale bylo to něco opravdu hrozného. Doslova opsané věci z knížky, kterou mám náhodou doma, a ještě psané tak heslovitě, že jsem tomu místy vůbec nerozuměla, co to vlastně znamená. Teď si vyčítám, že jsem vyhodila tisíc korun. No prostě s Vaším horoskopem se to nedá srovnat, tam je opravdu vidět, že jste to psala konkrétně pro mě, zatímco u té druhé paní astroložky mám pocit, že mi poslala cosi, co měla nachystané v počítači.
Tak jenom jsem Vám chtěla napsat, že mi až teď naplno došlo, kolik asi času každému tomu horoskopu věnujete, a ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat. A taky si myslím, že každý potřebuje nějakou zpětnou vazbu. Klidně si to dejte na svoje stránky, mně to opravdu nevadí, napsala jsem jenom pravdu. A můžete si být jistá, že už si nikdy nenechám dělat horoskop někde jinde, i když je třeba za poloviční cenu. Mějte se pěkně

P.S. Nakonec mi to nedalo a ten horoskop Vám v příloze posílám, abyste si udělala sama obrázek, jak pracují někteří Vaši kolegové.
L. H.


21. 8. 2013
Dobrý den,
horoskop dorazil v pořádku.
Už ho mám i přečtený a moc Vám děkuji. Je velice přesně a srozumitelně vypracovaný.
V. H.


27. 3. 2013
Paní Ido,
úvodem Vás a Vašeho manžela srdečně zdravím. Pokaždé, když se zúčastňuji Vašeho kurzu, si odnáším mnoho nových poznatků a informací. Avšak kurz "Otec a matka v horoskopu", kterého jsem se zúčastnila 16.03.2013, byl pro mne opět výjimečný svým velmi zajímavým obsahem a jako vždy věcným a konkrétním podáním. Velmi mne obohatil a je pro mne inspirací při posuzování horoskopů členů mé rodiny. Pokaždé je to tak, jako bych si doplnila další důležitý dílek do úžasného celku jménem Astrologie. Chtěla bych Vám oběma touto cestou poděkovat a těším se na další zajímavé kurzy s Vámi.
Ewa K.


2. 3. 2013
Milí Myslikovjanovi,
moc vás zdravím a vzpomínám na vás. V první řadě musím poděkovat za výpočet termínu. Zákrok už mám za sebou a abych pravdu řekla, nikdy jsem s takovým klidem a mírem v duši nic podobného neabsolvovala.
Paní Myslikovjanové, ale určitě nejen jí, musím pochválit knihu Venuše a partnerské vztahy. No ono pokaždé, když čtu Vaši knihu, tak slyším Váš hlas a mám pocit, že jste někde nablízku. Ale tahle kniha se obzvlášť povedla, našla jsem tam nejen sebe :). Ale úžasné je to, že tam člověk najde i radu, nebo návod co s tím, co se sebou udělat a jak. Není to jenom konstatování faktu.
A tak ještě jednou děkuju nejen za knihu, ale za všechno, co jste pro mne udělali a za to že jsem dostala ten obrovský dar poznat vás oba.
Moc zdravím, přeji krásné dny a těším se na setkání s vámi.
M. Č.


11. 2. 2013
Vážená paní Myslikovjanová,
Tomáš byl a je z Vámi zpracovaného horoskopu nadšený. Zaprvé z něj měl ohromnou radost, bylo vidět, že je to opravdu dárek, který se mu líbil, a zadruhé pěl jen samou chválu. Říkal, že je horoskop úžasný, skvěle napsaný. Už si ho několikrát přečetl. Největší radost mu asi udělala poznámka o progresivním Marsu v Býku (a hned začal řešit, co znamená progresivní Saturn v Raku). Ale celkově zhodnotil Váš popis jako špičkový a velice profesionální. Měl totiž již z minulosti radix zpracovaný, ale ten klasifikoval známkou "za dva", zato Vámi zpracovaný horoskop dostal "jedničku s hvězdičkou".
Ještě jednou moc děkuji za skvěle odvedenou práci.
R. K.


2. 2. 2013
Dobrý den, paní Ido,
chci Vám poděkovat za velmi přesný rozbor mé osobnosti i nastínění mých tendencí k určitým situacím. Události minulého roku až dodnes přesně vystihují to, co jste napsala. Často se k tomuto rozboru vracím při sebereflexi (a myslím, že se mám ještě podle Vašeho výkladu na co těšit).
Děkuji a přeji příjemný víkend!
T. P.


13. 1. 2013
Dobrý den paní Ido,
o vánočních svátcích jsem se konečně dostala k přečtení Vaší knihy, jako vždycky hodnotím skvěle. Dá se říct, že jsem konečně pochopila, proč vztahy mé dcery probíhají "v italském stylu".
Jinak, ta moje prognóza opravdu hezky vychází, první polovina loňského roku byla snad nejhorší, jakou jsem zažila a ta letošní nevypadá lépe.
M. B.


29. 12. 2012
Dobrý podvečer paní Myslikovjanová,
ďakujem Vám. Venušu už začínam čítať a som nadšená, hneď to aj aplikujem na rodinných príslušníkov, aby som to verifikovala aj v praxi. Ja mám kvadratúru Urana a Venuše a skutočne potrebujem určitú voľnosť a slobodu, aby som sa cítila dobre. Môj manžel celý život hodne cestoval a nebol stále doma, možno aj preto nám spolužitie vydržalo 46 rokov. Doteraz som si to nikdy neuvedomila. Aj teraz to máme zariadené tak, že nie sme stále spolu. Máme byt, kam ja veľmi rada idem a máme tam blízko aj deti a vnúčatá. Potom sa celá rada vrátim k manželovi, ale som preč napr. 2,3 dni. Sme už v rokoch, ale stále máme čo na sebe si aj vážiť a stále je príťažlivosť, ešte aj v našom veku.Zachovali sme si samostatnosť, ktorú sme si v hádkach vydobyli a ako samostatní a nezávislí jedinci si seba viac vážime. Je to isto nekonvenčné, ale stále to iskrí a tak šťastie môže mať veľa podôb. Je to isto lepšie, ako by sa Vám zavesil na krk nesamostatný človek.
Som veľmi potešená a vďačná, pretože literatúry je všelijakej dosť, ale s takými príkladmi je to oveľa zaujímavejšie a pochopiteľnejšie. Priniesla ste mi poznanie, aj zábavu. Ďakujem Vám.
V. J.


20. 12. 2012
Milá paní Myslikovjanová,
Vaše nová knížka mě opět, jako i ty předešlé, velmi potěšila. Je praktické mít ucelené informace a poznatky o jednotlivých planetách.
Doufám, že se mohu těšit na Vaše další knížky, protože jsou nejen poučné, ale i dobře čtivé.
Úspěšný rok 2013 Vám přeje
J. K.


3. 12. 2012
Co se týče Vašich horoskopů - jsem naprosto ohromena, jak vše sedí, jak je to výstižné a přesné! A co mi téměř vyrazilo dech a OHROMNĚ, OPRAVDU OHROMNĚ mi to pomohlo, je Vaše kniha!!!!!!!!!!!!!!
Je napsaná zcela srozumitelně, jasně, FANTASTICKY!!!!!!!!!!! přečetla jsem ji takřka jedním dechem!!!!!!!!je úžasná!
V. V.


29. 11. 2012
Dočteno, já ty vaše knížky miluju, ani jsem nevěděla, co všechno může ovlivnit Venuše. Šikovná holka, moc.
J. P.


21. 11. 2012
Dobrý den,
tak knížku už jsem přečetla a "trávím". Je to úžasná kuchařka ( samozřejmě záleží na kuchařích, jak ingredience využijí). Tentokrát se nedalo nic podtrhávat, protože to bych musela vzít téměř řádek po řádku. Díky moc a už se těším na další.
S. V.


18. 11. 2012
Dobrý večer, paní Myslikovjanová,
mám přečtenou Vaši novou knihu Venuše a partnerské vztahy.
Charakteristika jedním slovem = bezvadná. Četla jsem tuto knihu jedním dechem, ostatně jako všechny Vaše knihy. Netrpělivě jsem čekala, až vyjde. Nejvíce se mi na ní líbí, jak jste popsala jednotlivé aspekty i s konkrétními příklady a stručným popisem známých osobností, takže mě kniha obohatila navíc i ve všeobecném přehledu.
Napíši také, co se mi trošku nelíbilo, ale berte to prosím jen jako drobný detail, protože jste odvedla velký kus výborné práce a takový popis Venuše ještě nikdo nevydal. Kniha je opravdu famózní, proto se mi do toho moc nechce, ale tedy jen jako nějakou zpětnou vazbu:
Trochu mě mrzí, že opět vyšla (jako kniha "O nevěře trochu jinak") v malém formátu a hlavně ve slabé vazbě, protože se pak obtížněji čte. Líbí se mi pevná vazba (jako např. u knihy "Sluneční znamení v praxi"), to je ideální. Ale je to zřejmě díky nakladatelství nebo proto, aby kniha byla cenově dostupnější.
Pak mi v knize také chyběl aspekt Venuše/Slunce a Venuše/Luna (u Venuše/Luny jste vysvětlila, proč tento aspekt nepopisujete, ale mohla tam být alespoň nějaká stručná a všeobecná charakteristika).
A také je škoda, že kniha nebyla delší. Má sice 212 stran, ale malinkých. Přečetla bych dalších 200 stránek. Myslím si, že o Venuši by se toho dalo napsat ještě spousta, třeba o ní napíšete i další knihu.
Co se mi naopak zase velmi líbilo, tedy kromě vynikajícího obsahu, že píšete velice čtivě. Máte výborný sloh a bohatou slovní zásobu, neopakujete třeba stejná slova ve větách za sebou, i když popisujete stejnou věc. Jsem Vám též vděčná, že jste za každým z aspektů popsala i návod, jak se s ním vypořádat.
Ještě Vás chci poprosit, ať ve svém psaní neustáváte a píšete nadále tak krásné knihy jako doposud.
Nejvíce jste mi ale pomohla a podržela mě při naší poslední konzultaci, kdy se se mnou bývalý přítel rozešel a kdy jsem byla dost na dně hlavně i díky těžké operaci. Děkuji moc!
V. N.


17. 11. 2012
Dobré ráno Ido,
kniha včera v pořádku dorazila, je skvělá, hned jsem se tam našla. Děkuji moc...!
Mějte se krásně,
J. Š.


14. 11. 2012
Dobrý den paní Myslikovjanová,
včera přišla Vaše kniha, já se vrátila až večer a během několika hodin ji přečetla a pro její útlost ještě jednou dnes ráno. Kniha se mi moc líbí, je zde srozumitelně a obšírně vysvětleno spojení Venuše aspektem a hlavně doplněno příklady. Mám ráda všechny Vaše knihy, ale ty astrologické nejvíc, právě pro jejich srozumitelnost a Vaše astrologické zkušenosti. Blahopřeji Vám k zcela určitě úspěšné knize a prosím pište, pište.
J. N.


12. 11. 2012
Dobrý den,
zrovna "hltám" Vaši Astropsychologii a rodinu, která je opravdu skvělá, takže Venuši si hned koupím.
S pozdravem Vám i panu manželovi,
P. S.


11. 11. 2012
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
Vaše knihy už čte i moje mamka, která je astrologií netknuta, ale moc dobře se jí čtou. Přejeme Vám hodně úspěchů obě!!
L. Ch.


9. 11. 2012
Dobrý den, paní Myslikovjanová,
četla jsem úryvky z Vaší knihy, které jsou na webových stránkách vydavatelství Anag, a jsou úžasné. Přesně takovou knihu jsem si přála, abyste napsala.
Přeji Vám, ať si Vaše kniha dobře prodává (určitě bude) a prosím Vás jen o jedno - pište zase dále. Mám Vaše knihy velmi ráda. Jsou velmi kvalitně napsané, mají vysokou úroveň, jsou poučné a krásně čtivé. Děkuji Vám, že jste zpracovala i toto tak zajímavé téma.
Mějte se hezky. Zdraví
V. N.


7. 6. 2012
Dobrý večer,
právě jsem dočetla knihu „KONEČNĚ PRAVDA!?“. Je to čtení, od kterého se jen tak nedá odejít. Jsem Býk a jako bych četla o sobě. Velké díky
J. S.


2. 2. 2012
Paní Myslikovjanová!
V pondělí večer jsem přelouskala celý Natálčin horoskop. Je to paráda. Skvěle a srozumitelně napsané Jsem zvědavá, jak nám to s Natálkou půjde Moc děkujeme a přejeme krásné dny!!!
B. S.


18. 12. 2011
Milá paní Myslikovjanová,
knížku mám již téměř přečtenou. Myslím, že v ní mluvíte z duše velké většině "normálních" lidí, a proto se mi velmi líbí kritický pohled na Dr. Plzáka, tedy na jeho názory. Mně se jeho zjednodušený pohled také nikdy nelíbil. Nejen ale to, knížka je čtivá, je z ní cítit porozumění lidem a chápání manželské problematiky. Přeji Vám mnoho dalších nápadů na literární ztvárnění.
J. K.


8. 12. 2011
Dobrý den paní Myslikovjanová,
vše přišlo již včera v pořádku. Přišel jsem z práce , otevřel obálku a přečetl prognózy. Vidím v nich hodně Vaší práce , jak jsou pečlivě zpracované. Děkuji a přeji Vám a manželovi krásné dny.
L. K.


7. 12. 2011
Ahojík Zdenku a Ido,
právě jsem dočetla knížku Sluneční znamení v praxi a prostě musím...:o))..gratulovat. Je to skvělá knížka, za kterou je vidět spoustu mravenčí práce, kozoroží důkladnosti a rakovské citlivosti! Zařadila jsem ji do těch málo knížek, ke kterým se budu vždy s úctou vracet a obdivovat ty, co stáli u jejího zrodu. Buďte hrdí na to,že jste dali světu důkladnou a srozumitelnou studii astrologie, nad kterou se může zamyslet každý.
F. K.


4. 12. 2011
Dobrý večer paní Myslikovjanová,
abych byla upřímná, ze začátku jsem měla pocit, že se při Vašem psaní
muselo MUDr. Plzákovi hodně škytat. Ale líbila se mi moc, hlavně zpracování příběhů. Musím se přiznat, že pro mne byla velmi poučná a zajímavá. Udivila mě také různorodost a množství příkladů nevěr, a to zdaleka není konečný výčet, ale jen nástin. Hodně důležité pro mne byly Vaše rady a doporučení, co si má dotyčný s takovou situací počít, i to, že je vždy více možností, jak vzniklý problém řešit. Opravdu velice inspirativní kniha. Jsem moc ráda, že jsem si ji koupila. Navíc jsem sama byla kdysi milenka a nebylo o co stát. Jsem moc ráda, že jsem ten vztah tehdy brzy ukončila. Představte si, že se mi dotyčný letos v létě po roce znovu ozval, že se rozvedl a chtěl by se mnou začít znovu. Opět lhal, nerozvedl se. Mějte se hezky.
Zdraví
V.


1. 12. 2011
Dobrý den paní Myslikovjanová,
Vaší knihu o nevěře bych zařadila jako „povinnou četbu“ pro novomanžele. Zažila jsem obě role, podváděné i podvádějící a s tím spojené různé emocionální bolesti a dilematické situace. Udivuje mně Vaše široká a hluboká znalost partnerských vztahů. Může pomoci mnoha lidem, já mám objednané další dva výtisky jako dárek k Vánocům pro momentální POTŘEBNÉ.
Zdraví
J. N.


23. 6. 2011
Mila pani Ida,
chcem sa Vam podakovat za to, ze ste napisali take krasne knihy (kupila som si vsetky styri) - su uzasne! V expresnom case som ich doslova "zhltla". V tomto roku som absolvovala vikendovy astro kurz, ktory mi dal vela, ale nie vsetko sa dalo zachytit, preto su pre mna Vase knihy take vzacne. Dufam, ze budete pokracovat v pisani astrologickych knih aj nadalej (napr. partnerske horoskopy, horoskopy okamihu, tranzity - a to vsetko v praxi), velmi sa uz na ne tesim. Aj ked su v ceskom jazyku, neprekaza mi to. Moj otec bol totiz rodom Moravak, pochadzal z Prostejova, to je k Vam do Olomouca "co by kamenom dohodil". Pani Ida, zelam Vam vela-vela zdravia a este viac elanu a chuti do pisania dalsich uzasnych astro-knih.
Pozdravuje
M.


27. 4. 2011
Dobrý večer paní Ido,
moc zdravím a opět Vás musím informovat, jak krásně mi vychází Vaše prognóza. Vlastně hned od začátku roku je to taková malá smršť. S dcerou se to snad už uklidnilo, ale opravdu mám velká finanční vydání. V práci jsem se změnami ještě moc nepočítala, ale přepočítala jsem se. Právě dnes jsem si na Vás vzpomněla, protože nám odvolali celé vedení závodu a ředitelem se stal můj dobrý kamarád a přesně v tom duchu jste o tom psala, takže změny asi ještě budou, ale snad k lepšímu. Také v rodině je to zajímavé, ale tam je to spíše horší. Psala jste, že v podobném duchu by to mohlo probíhat i v roce 2013, tak už se těším. Musím říci, že se to projevilo naprosto přesně - žaludeční problémy, které mám chronické a nespavost. Příčinou ale byly hlavně problémy v rodině. Musím říci, že astrologii opravdu umíte dobře. Mějte se moc hezky a přeji hezký večer.
M. B.


20. 3. 2011
Dobrý večer,
před pár lety jste mi vypracovala horoskop a jaký pozitivní dopad to na moje sebevědomí mělo a má, si nepředstavíte. Dárkem - horoskopem bych chtěla své neteři udělat do budoucna radost, že jí snad pomůže.
Děkuji
A. G.


3. 12. 2010
Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za výběr úžasného data pro svatbu ! Svatba byla kouzelná, vše proběhlo bez problémů. Dokonce nám i svítilo sluníčko. Moc jsme si ten den užili !
M. O.


6. 12. 2009
Milá pani Myslikovjanová!
Chcem sa Vám poďakovať, knihu som dostala v poriadku. Pači sa mi, ako všetky, čo som od Vás čítala. Vyhovuje mi štýl, spôsob i poňatie. Páči sa mi, teóriu astrológie prenášate a aplikujete priamo do praxe a vysvetľujete na praktických ukážkach a životných osudoch, čo sa mi vidí podnetnejšie a poučnejšie, ako ktorákoľvek teoretická publikácia. Prajem Vám do budúcna veľa tvorivých síl, a dostatok inšpirácie na tvorbu podobných kníh.
S pozdravom
M. K.


22. 1. 2008
Děkuji za horoskop. Musím přiznat, že jsem v šoku. Tolik věcí je pravdivých. Těch peněz vůbec nelituju. Ještě jednou děkuji.
L. P.


Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2023 Michal Hanusek