O mně
Novinky
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Psané horoskopyPrezentaci poradenství a psaných horoskopů naleznete v tomto videu:   Stejně jako při poradenství, i v psané podobě pracuji s horoskopy celé rodiny. Beru si tedy nejen datum vaše, ale i data rodičů (i v případě, že rodiče jsou rozvedeni a s jedním z rodičů se nestýkáte nebo rodiče už nežijí). Dále si zpravidla beru datum partnera, samozřejmě pokud partner je. Výběr partnera totiž velmi často vychází z rodičovského modelu a tuto volbu obvykle děláme zcela podvědomě. Nevadí, že většina lidí není schopna zjistit hodinu narození rodičů, v tomto případě se dá vyjít jen z data narození a údajů, které o rodičích poskytnete.

   Proto při objednávce psaného horoskopu uveďte své datum, hodinu a místo narození, vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.), data rodičů a datum partnera, pokud partnera máte. V případě, že chcete horoskop pro dítě, uveďte jeho datum, hodinu a místo narození a data jeho rodičů.

   Vzhledem k větší pracnosti a časové náročnosti není v ceně písemně zpracovaného horoskopu zahrnuta osobní či telefonická konzultace nad horoskopem.

   Všechny druhy psaných horoskopů je možno ve finální podobě zpracovat jako originální dárkové balení v kroužkové vazbě nebo v knižní vazbě se zlatým nebo stříbrným písmem, včetně obrázku konkrétního zvířetníkového znamení.

Ukázka dárkového balení:

Dárkové balení 1 Dárkové balení 2
Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek