O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Předpověď na rok 2015   V roce 2015 bude podle hvězd rušno, čekají nás výrazné změny.
   Jaký tedy bude podle hvězd rok 2015?
   Přesně 19.února podle čínské astrologie vstoupíme do roku Dřevěné Ovce a podle všeho bychom se měli připravit na to, že v něm bude rušno a nemine nás řada výrazných změn. Prvek dřeva podle astroložky Idy Myslikovjanové, která společně s manželem vede Olomouckou školu astrologie, naznačuje úspěch lidem pracujícím v oblastech vědy a umění. „Prvek Dřeva je symbolem růstu, vytrvalosti, síly a rozvoje. Když se čínský rok Dřevěné Ovce spojí s naší západní astrologií a především s umístěním velkých planet v oblasti ohnivých znamení, bude zřejmě v tomto roce proudit hodně živé, ohnivé energie. Dá se tedy předpokládat, že v roce 2015 zažijeme dost výrazných změn,“ vyčetla z astrologické konstelace Ida Myslikovjanová.
   Můžete prozradit, které konstelace planet budou v roce 2015 obzvláště působit? Vzestup agresivity ve světě se kryje přesně s průchodem planety Uran násilným znamením Berana. Uran vstoupil do Berana zhruba před čtyřmi roky a bohužel ani v tomto roce ještě nemůžeme očekávat úlevu. V současné době se totiž Uran nachází teprve v polovině tohoto ohnivého znamení, z čehož se dá jasně predikovat, že situace se nezklidní, ale naopak Uran bude i nadále ve světě vyvolávat a rozdmýchávat neklid. Přetrvává stále i hodně napěťová kvadratura velmi pomalých planet Urana a Pluta, kdy jsou navíc obě planety v „rohatých“ a neústupných znameních Berana a Kozoroha.
   To jste předpovídala na loňský rok a bohužel se hvězdy nezmýlily.
   Ano. Upozorňovala jsem na vyostřené střety v různých místech naší planety, což se bohužel naplnilo. Ale i letos bude větší tendence k bezohlednosti, skandalizování jednotlivců a polarizaci společnosti, namísto ohleduplnosti, diplomacie a slušného jednání. Nečekejme proto na zázrak, že by se v tomto roce ujal vlády zdravý lidský rozum. Za těchto konstelací bychom se naopak měli vyhýbat zbytečným sporům, střetům a afektovému jednání, spíše by bylo na místě řešit věci střízlivě a s nadhledem.
   Bude nějaké znamení poznamenáno více oproti jinému? Myslím, co do očekávaných střetů a neklidu..
   Na jaře napěťové impulzy posílí Mars v Beranu, což přinese neklid zejména lidem narozeným ve znamení Vah, tedy i všem politikům, kteří jsou v tomto znamení narozeni. Planety je budou vystavovat tlakům a budou je nutit k nějakým závažným rozhodnutím, která nemusí vždy dobře dopadnout.
   Zasáhne to naše politické špičky?
   Prezidenta. Vzhledem k tomu, že v horoskopu Miloše Zemana jsou umístěny tři prvky ve znamení Vah (včetně Slunce), dá se předpokládat, že český prezident bude nucen řešit dosti náročné situace, a to už v prvním kvartálu roku 2015.
   Dopady do ekonomiky a peněženek nás všech budou nepříznivé?
   Turbulence se dají tento rok očekávat bohužel i na finančních trzích. Mohou být spojené i s jistými nečistými manipulacemi, na což upozorňuje kvadratura Saturna ze znamení Střelce na Neptun v Rybách. Pokud však odmyslíme od všech těchto napěťových aspektů, bude nastávající rok 2015 i rokem zvýšené aktivity a činorodosti. Tyto konstelace totiž kromě napětí přinášejí taky určité oživení v hospodářské sféře. První polovina roku bude pod vládou pozitivního aspektu Jupitera ze Lva, který bude běžet zpětně na již zmiňovaný Uran v Beranu. Situace bude příznivá pro lidi, kteří se nebojí riskovat.
   Předpovídají hvězdy třeba něco mimořádného?
   Mohou se objevit zcela nové vynálezy, může dojít k nějakým závažným objevům, které změní náš pohled na život na této planetě.
   Jak se bude dařit v roce 2015 jednotlivým znamením?
   Prognóza je orientační, protože v případě předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu je potřeba vzít v úvahu celý horoskop, nejen pozici Slunce, které tvoří jen malou část horoskopu. „Velmi důležité jsou pozice dalších devíti planet, jejich umístění ve znameních a domech, nesmírně důležitá je pozice ascendentu, která se odvíjí od přesné hodiny a místa narození. Přesto se pokusím nastínit aspoň hrubou prognózu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu,“ upozornila zkušená astroložka Ida Myslikovjanová.

BERAN
   Berani se budou vesměs cítit nabití energií, zejména v první polovině roku, kdy na ně bude zářit příznivý vliv Jupitera. Pokud v tomto období přijdou nějaké změny, mohly by být k jejich prospěchu. Teprve až konec roku zřejmě Beranům přinese nějaké komplikace.

BÝK
   Býkům, kteří v loňském roce byli v nepřízni Saturna, se v roce 2015 konečně uleví, ale jisté to bude teprve až ve druhé polovině roku, kdy se nepřejícího Saturnova vlivu zbaví úplně. Za nedávno prodělaná příkoří jim bude odškodněním a odměnou krásný trigon od Jupitera z Panny, který začne působit od poloviny srpna a v září a v říjnu bude posílen i několika dalšími příznivými vlivy ostatních planet.

BLÍŽENCI
   Ti budou v tomto roce řešit zřejmě největší problémy, a to zejména ve druhé polovině roku. Nejpravděpodobněji se to projeví ve vztazích k blízkým lidem, ale i v pracovní oblasti. Pokud Blíženci zapomínali v nedávném období na osobní zodpovědnost, mohou se teď potýkat s dosti nepříjemnými důsledky svého jednání.

RAK
   Raci mohou procházet výraznými životními změnami, které by se hlavně od srpna do konce roku mohly z dlouhodobého hlediska jevit poměrně příznivě.

LEV
   Znamení Lva zažije oživení. Ti Lvi, kteří odolávali nepříjemným tlakům z minulého roku a vydrželi, budou moci v tomto roce naopak sklízet ovoce. Příznivý vliv Jupitera je bude po značnou část roku posilovat.

PANNA
   Panny se mohou potýkat s nějakými těžkostmi v první polovině roku, zejména období od poloviny ledna zhruba do poloviny března může být velmi hektické, ale druhá polovina roku by už měla přinést nejen zklidnění, ale i nějaké úspěchy.

VÁHY
   Už v souvislosti s celospolečenskou situací jsem psala, že Váhy se mohou v tomto roce cítit pod nepříjemným tlakem, který se u každé Váhy samozřejmě projeví v jiné oblasti. Ale celkově se dá říct, že následující období bude plné změn, složitého rozhodování a náročných situací. Váhy to mohou nejvíc pocítit od konce února do poloviny dubna.

ŠTÍR
   Štírům, kteří mohou mít za sebou docela zátěžové období, se uleví a ve druhé polovině roku se jim dokonce začne velmi dobře dařit.

STŘELEC
   Rok 2015 může být poněkud složitý pro lidi narozené ve znamení Střelce. První polovina roku by Střelcům ještě mohla přinést jisté příležitosti a možnost rozvoje díky Jupiterovu vlivu, ale ve druhé polovině roku se už začne projevovat vliv Saturna a Neptuna. Rozhodně by bylo na místě, aby se tito lidé chovali rozvážně, zejména co se týká větších investic a půjček.

KOZOROH
   Kozorohům bude víc přát druhá polovina roku, naopak ta první, zejména březen a červenec, se může nést v duchu změn, které Kozorohy nemusí úplně nadchnout. Nicméně období od září do konce roku to lidem narozeným v tomto zemském znamení vynahradí. Mohou přijít dobré nabídky v profesní oblasti, dobré obchodní příležitosti, u podnikatelů se může jednat o dobré zakázky.

VODNÁŘ
   Vodnáři budou mít v roce 2015 více důvodů usmívat se na svět. Tlaky, kterým byli vystaveni v předcházejících dvou letech, už pominou a začne se blýskat na lepší časy. Snad jen v srpnu a v září by Vodnáři měli být opatrnější.

RYBY
   Ty budou bohužel vystaveny potížím a komplikacím, které se mohou projevit hned začátkem roku a vygradovat mohou hlavně na podzim.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek