O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Ostatní mandalyTady se mandaly liší jak ve velikosti (originály zatím od velikosti 16 x 16 cm do velikosti 50 x 50 cm), tak ve způsobu provedení, proto i ceny jsou různé. U mandal, které jsou určeny k prodeji, je cena uvedena. Na individuálních požadavcích (bez rámu, s rámem atd.) je možné se domluvit.


Originály těchto mandal maluji na kvalitní papír (přírodní bílá barva nebo čistě bílá barva nebo černá barva) s vysokou gramáží, používám umělecké pastelky s kvalitním pigmentem, barevné linery, gelová pera atd. Černobílá předloha je kreslená pery s archivním inkoustem. Některé mandaly jsou malované pouze pastelkami nebo barevnými linery, některé „pastelkové“ mandaly jsou dozdobené gelovými barevnými nebo zlatými, bronzovými nebo stříbrnými pery a tekutými perlami.


Kromě originálů je možné udělat i vysoce kvalitní tisk některých mandal na plátno ve formátu 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 70x70 cm nebo 80x80 cm. Ne všechny formáty plátna jsou vhodné pro všechny mandaly, ale pokud byste měli zájem, napište a domluvíme se.
Mandaly tištěné na plátno vždy dozdobuji ručně zlatým, bronzovým nebo stříbrným perem, v některých případech tekutými perlami.


Originály mandal je možné nechat klasicky zarámovat s paspartou nebo bez, nebo vložit do clip rámu. Některé mandaly je lepší nechat bez skla, k některým mandalám dodávám i dřevěný rám nebo clip rám (je uvedeno pod fotografiemi).


Tisk na plátno samozřejmě žádné další úpravy nepotřebuje, plátno je připravené k pověšení na zeď.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek