O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Astrologické mandalyA protože další mou láskou je astrologie a v podstatě i samotný zvěrokruh představuje svým způsobem mandalu, spojila jsem tyto dva světy v jeden a na jednotlivá znamení zvěrokruhu jsem začala malovat astrologické mandaly. Znamení zvěrokruhu totiž v sobě nesou určité nezaměnitelné energie, jsou spojena s určitými barvami, tvary a symboly. V galerii mandal najdete mé astrologické mandaly, které jsem namalovala tak, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu vnímám já sama. Jak jsem říkala, některé barvy jsou pro jednotlivá znamení typické, některé však záleží na pocitovém vnímání, které se může u každého lišit.


Originál mandaly

Originál maluji na kvalitní papír (přírodní bílá barva) s vysokou gramáží (gramáž od 200 g do 350 g/m čtverečný – záleží na rozměru mandaly), používám umělecké pastelky s kvalitním pigmentem, případně barevné linery, černobílá předloha je kreslená pery s archivním inkoustem. Většina astrologických mandal je dozdobená zlatými, bronzovými nebo stříbrnými pery.

Nebo si můžete z dané nabídky vybrat reprodukci astrologické nebo i jiné mandaly.


Reprodukce astrologické mandaly na tvrdém papíru

Reprodukce astrologických mandal jsou buď na bílém papíru vyšší gramáže – velikost A4 nebo A3, nebo na tvrdém bílém papíru, jehož struktura je zdařilou napodobeninou malířského plátna (pouze velikost A4).
Reprodukce jsou pak následně ručně dozdobené zlatým, bronzovým nebo stříbrným perem, případně i dalšími barvami, takže získávají na plastičnosti. Reprodukce jsou velmi zdařilé, takže na první pohled není skoro vůbec rozpoznatelné, jestli se jedná o reprodukci nebo originál, a to dokonce i v případě, že máte originál i reprodukci vedle sebe.

Rozměry astrologických mandal na papíru jsou buď ve formátu A4 (originál i reprodukce) nebo A3 (reprodukce).


Tisk astrologické mandaly na plátno v dřevěném rámu

Další možností, jak získat reprodukci astrologické mandaly, je tisk na plátno ve formátu 30 x 30 cm nebo 40 x 40 cm. I reprodukce na plátně jsou samozřejmě dozdobené zlatým, bronzovým nebo stříbrným perem, případně dalšími barvami nebo tekutými perlami.
Plátno je vypnuté na dřevěném rámu a je tak možné je hned pověsit na zeď.


Mandala jako součást psaného horoskopu

Astrologickou mandalou můžete oživit i psaný horoskop v dárkovém balení, který Vám mohu vypracovat. V tomto případě je reprodukce mandaly součástí horoskopu a není nijak ručně dozdobená.

Mandaly jsou samozřejmě zasílány bez vodoznaku.


Doba dodání

Reprodukce A4 nebo A3 na papír – posílám nejpozději do týdne od zaplacení.
Tisk na plátno cca do 1-2 týdnů od zaplacení.
Originál podle dohody (tady záleží na velikosti, Vašich požadavcích a mých časových možnostech).

Astrologické mandaly na papíru je třeba vložit do clip rámu nebo zarámovat (s paspartou nebo bez). Rámování ani clip rám není v ceně mandaly. U těchto mandal, pokud si je nevyzvednete osobně, je ovšem bezpečnější zaslání bez skla, kdy obrázek vložím do pevných desek. Záleží na domluvě, ale maximální rozměr clip rámu, v němž bych mohla mandalu zaslat poštou, je velikost A4 (cena clip rámu je 80 Kč).

Tisk na plátno samozřejmě žádné další úpravy nepotřebuje, plátno je připravené k pověšení na zeď.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek