O mně
Novinky
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

URAN V HOROSKOPU


kurz jako klíč k sebepoznání


Místo konání kurzu: AB CENTRUM, Kosmonautů 8, Olomouc

Lektoři kurzu: Mgr. Zdeněk Myslikovjan, Mgr. Ida Myslikovjanová

Cena kurzu: 1. 200 Kč

Počet účastníků: maximálně 13

Program:    Planeta Uran symbolizuje energii, která zásadním způsobem mění náš způsob života. Projevuje se jako impuls ke svobodě, nezávislosti, originalitě, nekonvenčnosti, neočekávanosti a touze experimentovat. V kterých oblastech máme sklon k nespokojenosti s daným stavem věcí, v kterých oblastech se neumíme přizpůsobit nebo máme sklony k neočekávaným způsobům jednání? V kterých oblastech našeho života je neustále narušována stabilita a kontinuita? Nebo máme uranskou energii zpracovanou, umíme se s ní optimálně vypořádat a umíme ji využít ke svému prospěchu? Jak se mění naše uranské dispozice v závislosti od domů a aspektace Urana v radixu? Co se děje při tranzitech od Urana nebo na Uran?
   Na kurzu budeme vycházet především z horoskopů jednotlivých účastníků kurzu, protože jen samotní nositelé příslušných uranovských energií mohou rozkrýt své motivace pro to, co dělají, jak reagují a jak se Uran projevuje v jejich životech. A tuto praktickou stránku budeme doplňovat našimi teoretickými zkušenostmi. Je to nejspolehlivější způsob, jak tuto látku pochopit a z kurzu si tak odnést maximum. To je taky důvod, proč je maximální možný počet účastníků 13.
   Kromě informací o této planetě bude kurz tedy sloužit současně jako sebepoznávací. Proto je nezbytná ochota podělit se s ostatními účastníky kurzu o své osobní zkušenosti vyplývající z vlastního horoskopu a ochota nastavit druhým účastníkům kurzu zrcadlo. Je tedy třeba, aby ti, kdo se chtějí kurzu zúčastnit, dali k dispozici ostatním svůj horoskop.

Termín: sobota 16. 11. 2019 od 9.00 hod. do 16.00 hod.

Přihlášky: Mgr. Ida Myslikovjanová, Nábřeží 9, 772 00 Olomouc
tel. 608 426 823

  Platbu za kurzovné je třeba uskutečnit do 6. 11. 2019.

  Při platbě po tomto datu je cena kurzovného 1. 400 Kč.

  Při zrušení účasti na kurzu (nejpozději 48 hodin před kurzem) je stornovací poplatek 50% kurzovného.

Způsob platby: a) v hotovosti
b) na účet 201 485 307 / 0300

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek