O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství on-line
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Venuše a partnerské vztahyVenuše a partnerské vztahy

Ida Myslikovjanová


Cena knihy: 169 Kč Ukázka z knihy...   Naše schopnosti žít v partnerském vztahu jsou odlišné, proto je dobré znát nejen svoje, ale i partnerovy dispozice pro vztah. A naučit se s nimi žít, případně začít na sobě pracovat a snažit se zmírnit nebo změnit skutečnosti, které by mohly vztah ohrožovat. Je bláhové očekávat, že se stane zázrak a partner se z ničeho nic změní v člověka, s nímž bude náš vztah ideální. Jediná cesta k tomu, aby se naše partnerské vztahy zlepšily, je změnit sami sebe. Měnit ovšem můžeme pouze to, co jsme předtím poznali a pochopili. A v tom nám může hodně pomoci právě astrologie.
   Venuši, která je považována za generální signifikátor vztahů, je věnována právě tato kniha. Z postavení Venuše a jejích aspektů se můžeme hodně dozvědět o tom, jestli budeme prožívat klidný vztah nebo naopak to bude „italské manželství“, jestli bude náš vztah trvalý nebo budeme putovat od partnera k partnerovi, zda bude ve vztahu vládnout pohoda nebo se vztahy naopak budou stále dokola komplikovat.
   Kniha je prokládána mnoha konkrétními příběhy známých osobností, protože právě na nich lze nejlépe pochopit, jak Venuše a její aspekty fungují.

Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2023 Michal Hanusek