O mně
Mandaly
Poradenství
Poradenství přes Skype
Psané horoskopy
Knihy
Kurzy
Napsali jste mi
Spřízněné stránky
Kontakt

Druhy horoskopů  • výklad základního horoskopu
    Základní horoskop (radix) obsahuje 21-25 stran A4, zpracovává všechny oblasti vašeho života (partnerské vztahy, pracovní oblast, majetkové záležitosti, děti, některé zdravotní problémy, co si neseme z původní rodiny, vztahy k rodičům, v které oblasti se vám bude dařit, kde je naopak vaše slabé místo a kde budete muset řešit zásadní problémy svého života atd.).

    Vypracovávám i psané horoskopy pro děti, kde určím povahu dítěte, kam dítě směrovat a jak s dítětem pracovat, aby výchovné problémy byly co nejmenší a naopak aby dítě mohlo co nejlépe rozvíjet své dovednosti a schopnosti. Tím, že pochopíte včas povahu a zájmy svého potomka, máte šanci v něm rozvinout jeho přednosti a dispozice pro danou oblast a naopak pracovat na potlačení negativních vlastností. V rámci tohoto horoskopu určím i možné profesní uplatnění a typ školy nebo škol, které by pro dítě byly nejvhodnější.


  • prognózy
    Prognózy vypracovávám převážně na základě tranzitů, direkcí a zatmění.
    Vypracuji prognózu podle vašeho požadavku na libovolný počet let. V prognóze nastíním pro každý rok základní trendy, v které oblasti se bude dařit, která naopak může být v daném období problémová, koho nebo čeho se případné problémy mohou týkat. V průběhu roku určím, kdy budou problémy kulminovat nebo kdy budete stát před důležitým rozhodováním, a naopak určím, kdy se bude dařit nejlépe a kdy by bylo dobré příznivého vlivu hvězd maximálně využít. Kromě základních trendů na celý rok proberu i všechny měsíce daného roku.


Ida Myslikovjanová

Ida Myslikovjanová

tel.: 608 426 823

Copyright © 2009 Michal Hanusek